Kálvin-nap

Az Országos Zsoltáréneklő Versennyel egy időben iskolánk -nem éneklő- tanulóinak különböző programokat szerveztünk az őszi szünet előtti utolsó napra. A hagyományos Kálvin-nap programjai az alábbiak voltak:
1-2.osztály: tanítás és kézműves foglalkozás, melynek középpontjában a bárány, mint keresztyén jelkép állt.
3-4.osztály: Tanítás: a magyar Biblia sorsa- bibliafordítások
5-6-7.osztály: A reformáció, és annak erdélyi vonatkozásai, valamint a gályarab prédikátorok története (sétahajózással).
A különböző foglalkozásoknak a Parókia, az Evangélikus templom, a Református Gyülekezeti terem és a Piros iskola adott otthont. Köszönjük szépen a programokat Csonka Mónikának, Diénes Melindának, Suhai Kristófnak, Csobó-Katona Renátának, Géczi Renátának, Szűcs Zsuzsannának és Ujhelyiné Károlyi Krisztinának.
Képek a galériában!