Kiemelkedő idegen nyelvi eredmények az ON-LION és a Löwenzahn országos versenyen

Az ELT Hungary Kft. ebben a tanévben is meghirdette kétfordulós angol, illetve német nyelvi versenyét.
Az angolosok eredményei:
Gaál Emese Zsuzsanna (6.o., A1-es szint): országos (és megyei): 1.hely, Fábos Zoltán Márk (6.o., A1-es szint): országos (és megyei): 2.hely, Sáthy Bulcsú (5.o., A1-es szint): megyei: 4.hely; országos 6.hely
Dolacsek Jázmin (4.o., A0-s szint): megyei: 2.hely; országos 26.hely, Gaál Réka Katalin (8.o., A2-es szint): megyei: 4.hely, országos: 23.hely, Kerti Máté Atilla (6.o., A1-es szint): országos: 74.hely
Az A1-es szinten 665 jelentkező volt; az A2-esen 600, az A0-n pedig 393. Felkészítő tanár: Szalay Katalin.

A Löwenzahn versenyen 11 német nyelvet tanuló diák vett részt: Fülöp Réka, Németh Stella, Punk Anna, Paulin Liza és Petschovsky Mátyás az 5. osztályból, Jónás Adél, Böcskei Kitti, Brózs Panni, Kerti Máté Atilla és Kiss Máté Balázs a 6. osztályból, Kocsis Lilla a 8. osztályból. A maximálisan elérhető 300 pontból két tanuló kivételével minden részt vevő 260 ponton felül teljesített. A legjobban teljesítő diákjaink A1+ kategóriában Jónás Adél megyei 1. és Kiss Máté Balázs megyei 2. helyezést, A1-es kategóriában Fülöp Réka megyei 2. helyezést ért el. Országos szinten az 5.,6.,és 7. helyen végeztek. Felkészítő tanár: Diénes Melinda.
Gratulálunk a szép eredményekhez! (Képek a galériában.)