Játékos hittan vetélkedő

Közel 90 tanulónk nevezett a február 27-i hittanos vetélkedőre, melynek központi témája Ruth könyve volt. A négyfős csapatok különböző játékos, ügyességi feladatokon keresztül mérték össze tudásukat. A szoros versenyt végül a következő csapatok nyerték:
1-2.osztályosok között: “Bízz az Úrban”-csapat (Böcskei Boglárka, Gertner Nikol Amira, Molnár Inez, Németh Lili)
3-4.osztályosok között: “Négyen a Biblia útján”-csapat (Bátki Petra Zsuzsanna, Kósa Johanna, Rosta Boglárka, Sebestyén Fanni)
Felső tagozatosok között: “Góél”-csapat (Czétényi Fruzsina, Gaál Emese Zsuzsanna, Gaál Réka Katalin, Jónás Adél).
Köszönjük szépen a hitoktatóknak (Csonka Mónikának, Bátki Dávid Gézának, Csobó-Katona Renátának, Suhai Kristófnak) a feladatok összeállítását és a gyerekek felkészítését, a segítő pedagógusok munkáját, valamint a szülők és a gyülekezet tagjai által felajánlott finom harapnivalókat! (Képek a galériában.)