Adománygyűjtések

A 2020-as esztendő számos, nem várt nehézség és próbatétel elé állított minket, így különösen fontos, hogy kiemelt figyelmet fordítsunk a nehéz körülmények között élő családokra, gyermekeikre. A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány által 2019-ben útjára indított Szeretetdoboz – Kívánságlista programján keresztül nélkülözésben élő gyermekek egyéni kívánságait lehet teljesíteni.
Részletek az alábbi honlapra kattintva: Szeretetdoboz
Egyházközségünk és Intézményünk az idei évben is csatlakozik a Magyar Református Szeretetszolgálat adventi adománygyűjtő kampányaihoz. Idén 50 Szeretetdoboz megtöltését vállaltuk. A Szeretetdobozba szánt legalább fél éves szavatossági idejű tartós élelmiszer és egyéb adományokat, illetve a cipősdoboznyi Nyilas Misi Pakkokat december 11. péntekig várjuk a Balatonfüredi Református Általános Iskola portáján tanítási időben, illetve telefonon egyezetett időpontban a Lelkészi Hivatalban is.
Részletek Egyházközségünk honlapján.