Pályaorientációs Nap (10.11.)

A mai pályaorientációs napon minden osztályunk más-más helyszínen járt Balatonfüreden és környékén, ahol olyan szakmák világába nyerhettek betekintést, mint a borász, a fazekas, a műsorvezető, a vágó, az operatőr, a mozigépész, az ügyész, a jogász, vagy a futár. A helyszínek között szerepelt többek között a Bike Extrém Kerékpárüzlet és Szervíz, a Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatósága, a Városi Uszoda, a GLS Csomagpont, a Vasútállomás, a Kompkikötő, a Balaton Mozi, a Ferenc-, a Koczor-, illetve a Balogh Pince.
Köszönjük szépen a szülők segítségét, illetve az egyes helyszínek felelőseinek a színes, érdekes programokat! Tanulóink ma is fantasztikus élményekkel gazdagodhattak!
További képek honlapunkon, a galériában: ITT. (A mappa a héten folyamatosan bővül új fotókkal.)