Füred-Köszöntő területi vers-és prózamondó verseny (11.15-16.)

Balatonfüred várossá avatásának 50. évfordulója alkalmából a Lipták Gábor Városi Könyvtárban megrendezett Füred-Köszöntő vers- és prózamondó versenyen, az alsó tagozatosok fordulóján iskolánkból öten vettek részt. A zsűri 3 első helyezést adott. Ebből kettőt iskolánk tanulói hoztak el! 1.helyen végzett tehát Németh Dorina 4., és Marton Johanna 3. osztályos tanulók.
A felső tagozatosok fordulóján az 5-6. osztályosok között Debreczeny Dorka Fanni versmondásban 1., a 7-8.osztályosok között Czétényi Fruzsina Márta szintén 1. helyezést ért el. Prózamondásban a felső tagozatosok között 1.helyen végzett Kulcsár Szaffi (7.o.), 2.helyen Ujszegi Máté (5.o.).
Szívből gratulálunk!
Felkészítő tanárok: Simon Szilvia, Csonka Mónika, Rojtos Norbert és Farkas Judit.
Képek a galériában.