Hittanos délután (02.24.)

Február 24-én, immár harmadik alkalommal tartottunk játékos hittan vetélkedőt iskolánkban. A vetélkedőt megelőző hittan órákon három bibliai történetet ismertek meg a gyerekek, ezek tartalmát, mondanivalóját dolgozták fel aztán játékos formában. Három korcsoportban (1-2.évfolyam, 3-4. évfolyam és felső tagozat), 4-5 fős csapatokban, több mint száz tanuló küzdött nagy lelkesedéssel a délután folyamán. A történetek közös pontja egyik keresztyén jelképünk, a hal volt. Kicsik és nagyok izgalommal horgászták a halakat, igyekeztek minél jobban megfigyelni egy filmrészletet, rakosgatták a puzzle darabokat, oldották meg a kvízt és egyéb feladatokat. Bízunk benne, hogy lelki épülésükre is szolgált ez a program, jobban megismerték szerető, gondoskodó, csodákat tévő Megváltójukat.
Köszönjük a szülők támogatását, a tantestület és az összes felekezet hitoktatóinak áldozatos segítségét, közreműködését!
Egyedül Istené a dicsőség!
Csonka Mónika
hittanoktató
Képek a galériában!