1 millió forintos osztálykirándulást nyertek 3.osztályosaink! 👏🤩

📌 Iskolánk 3. osztályosai neveztek az Országos Kajla Bajnokságra, és március elején összemérték tudásukat az ország többi csapatával egy online selejtezőn.
Az itt elért versenyeredménnyel bejutottak Veszprém megye top 3 –
legügyesebb – osztálya közé, akik indulhattak a 20 db, egyenként 1 millió forint értékű, felejthetetlen osztálykirándulásért az online, élő elődöntőben. Március 11-én, pénteken 19 órakor zajlott le ez a verseny. A gyerekek kitartó és szorgalmas munkájának, valamint a szüleik lelkes támogatásának köszönhetően a Ponthalászok elnevezésű, 7 tanulóból álló kis csapat (tagjai: Balázs Botond
András, Berki Barnabás, Kocsis Nóra, Kósa Dorottya, Mucsi Johanna, Németh Olívia, Székely Kata Eszter) bekerült az ország 20 legjobbja közé. Így most már boldogan tervezhetik az idei osztálykirándulásukat, hiszen a nyereményük minden bizonnyal egy csodálatos kalandot tesz lehetővé az osztályuk számára.
📌 Köszönjük az osztály tanítóinak: Simon Szilviának és Géczi Renátának munkáját!