Giro d‚ÄôItalia Grande Partenza iskolai program (03.25.) ūüöī

ūüďĆA vil√°g egyik legjelentŇĎsebb ker√©kp√°ros k√∂rversenye, a Giro d ľItalia m√°jus 8-√°n a Balatonn√°l rendezi harmadik, egyben utols√≥ magyarorsz√°gi szakasz√°t. A harmadik t√°v c√©l√°llom√°sa lesz Balatonf√ľreden.
ūüďĆIskol√°nk tanul√≥i is belek√≥stolhattak ma a “Giro-hangulatba”. A Giro Bringasuli programban k√©t rendk√≠v√ľli tan√≥r√°ban mind a n√©gy felsŇĎ tagozatos oszt√°yunk r√©szt tudott venni a programokon. (Illetve a sz√ľnetekben term√©szetesen a t√∂bbi √©rdeklŇĎdŇĎ di√°k is kipr√≥b√°lhatta az √ľgyess√©gi feladatokat.) Az egyik tan√≥r√°n az
egyik oszt√°ly az √ľgyess√©gi p√°ly√°t √©s a bringap√°rbajt pr√≥b√°lta ki, a m√°sik oszt√°ly ek√∂zben a tanteremben KRESZ-foglalkoz√°son vett r√©szt. Majd a k√∂vetkezŇĎ √≥r√°ra
k√©t √ļj oszt√°ly √©rkezett a foglalkoz√°sokra.
K√∂sz√∂nj√ľk sz√©pen a szervezŇĎknek a lehetŇĎs√©get! (K√©pek a gal√©ri√°ban.)