Országos első helyezések a német HEBE – versenyen 👏🥇

A HEBE versenyszervező Kft. az idén is érdekes országos szintű német nyelvű projektversenyeket szervezett. A német nyelvet tanuló csoportokból összesen 12 diák vett részt a versenyen. A diákok nagyon komplex feladatsorokat oldottak meg. Egy élményszerű nyelvtanulásban vehettek részt: német országismereti témában olvasott és hallott szövegértés, barkácsolás, plakátkészítés, sütés-főzés állt az egy hónapig tartó a komplex feladatsorok széleskörű palettáján.
A versenyen országos szinten korcsoportonként 40-50 tanuló indult.
📢A versenyen országos 1. helyezést értek el:
Biros Mandula Nóra, 5. osztály, Holly Irene Cullen, 5. osztály, Böcskei Kitti, 8. osztály
📢A versenyen országos 2. helyezést értek el:
Bátki Petra Zsuzsanna, 6. osztály, Ujhelyi Lili, 6. osztály, Jónás Adél, 8. osztály
📢A további versenyzők: Sándor István Dániel, Fábri Botond Hunor 5. osztály, Fülöp Réka és Németh Stella Maja 7.osztály, Müller Hanna Petra, Brózs Panni és Harapu Ráchel Zsófia 8. osztályos tanulók is szép eredményt értek el, hisz benne voltak az első 10 helyezettben.
Gratulálunk minden részt vevő diáknak! Foglalkozzatok továbbra is ilyen szeretettel a német nyelvvel, ez mindig meghozza a sikerélményt!
Felkészítő:
Diénes Melinda, német nyelvtanár