Kiemelkedő eredmények a nemzetközi, megyei, dunántúli matematikaversenyeken

A nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen a következő megyei helyezések születtek: Kósa Johanna 18. (6.o.), Németh Dorina 25. (4.o.), Varga Benedek 30., Novák Áron 25., Kiss Levente 1. 🥇(2.o.). Kiss Levente országosan 4354 versenyző közül 33.helyezést ért el!
A Dunántúli Esélyteremtő Matematikaverseny megyei fordulója április 7-én zajlott Veszprémben. Iskolánkból 2 tanuló kapott meghívást: Kicsák Márk Miklós (7.o.) és Gaál Emese Zsuzsanna (8.o.). Izgatottan várjuk a megyei eredményeket.
Lezajlott az országos Zrínyi Ilona Matematikaverseny első két fordulója. Az első fordulóban 80 pont feletti teljesítményt elért tanulók: Novák Áron, Rojtos Ábel, Varga Benedek (2.o.), Németh Olívia (3.o), Kajári Márton Balázs, Kovács Bendegúz (5.o.), Kósa Johanna, Szűts Jakab (6.o.), Gaál Emese Zsuzsanna(8.o.).
A második (megyei) fordulóban a legjobb helyezéseket a következő tanulók érték el: Novák Áron 17., Varga Benedek 20. (2.o.), Székely András 25., Kósa Johanna 35. (6.o.), Gaál Emese 26.hely (8.o.).
Gratulálunk minden versenyzőnek!