Díjazták diáksportolóinkat (06.08.)

A balatonfüredi általános és középiskolák diáksportolóit – így iskolánk kiemelkedően teljesítő tanulóit is- díjazták azon a hagyományos díjátadó ünnepségen, ahol csaknem kétszáz fiatal vehetett át emlékérmet a város vezetőitől. 🏆🏅A tanulók mellett az őket felkészítő tanárok és edzők is elismerésben részesültek a Balatonfüredi Szabadidő és Konferencia Központban június 8-án. Köszönjük a szép eredményeket, büszkék vagyunk Rátok! 👏
A svédváltónk és Munkácsi Márton (600 m futás) országos döntőjére június 21-én kerül sor Pécsett, akiknek természetesen nagyon szorítunk a továbbiakban is! Továbbra is: Hajrá, REFI! A FüredTV videójában riportot láthatunk Novák Bence és Keszler István, 5.osztályos tanulókkal is:
(Képek a galériában. Köszönjük a fotókat Szente Benjáminnak!)