ūü•á Orsz√°gos 1. helyez√©s! ūü•á

Iskol√°nk magyar nyelvi tehets√©ggondoz√≥ szakk√∂r√∂sei a tan√©v v√©g√©hez k√∂zeledve beneveztek a Hebe Kft √°ltal meghirdetett egyfordul√≥s levelezŇĎ anyanyelvi projektversenyre. Nemcsak izgalmas nyelvi feladv√°nyokat kellett megoldaniuk a gyerekeknek, hanem a kreativit√°sukat is pr√≥b√°ra tehett√©k a feladatokkal. Mont√°zst √©s versillusztr√°ci√≥t is v√°rtak a p√°ly√°zat ki√≠r√≥i a versenyzŇĎktŇĎl a p√°lyamunk√°ban. A lelkes, n√©gyfŇĎs csapat (N√©meth Ol√≠via, B√°csi Lili√°na 3. oszt√°lyos √©s Berczi Soma, N√©meth LŇĎrinc 4. oszt√°lyos tanul√≥k) k√∂z√∂s munk√°j√°t siker koron√°zta. Orsz√°gos elsŇĎ helyezettek lettek! A dicsŇĎs√©g mellett aj√°nd√©kcsomag √©s oklev√©l a jutalmuk. Sz√≠vbŇĎl gratul√°lunk!
K√∂sz√∂nj√ľk sz√©pen a besz√°mol√≥t √©s a felk√©sz√≠t√©st Simon Szilvia tan√≠t√≥nŇĎnek!