ūüéĶūüé∂ Okt√≥ber 1.: A zene vil√°gnapja

ūüéĶ P√©nteken iskol√°nkba is ell√°togatott a „4K-Komolyr√≥l K√∂nnyed√©n, k√∂nnyŇĪrŇĎl komolyan” c√≠met viselŇĎ zenei elŇĎad√°s, ahol P√°kai Petra √©s Cs√©ry Zolt√°n sok sz√≠nes zenei p√©ld√°val szeml√©ltette √©s mutatta be a k√∂nnyŇĪ √©s komolyzene k√ľl√∂nb√∂zŇĎ √°gait, √©nektechnik√°k helyes haszn√°lat√°t, a zeneszerz√©s alapjait. Emellett sz√≥ba ker√ľlt a filmzene√≠r√°s √©s alap zeneelm√©leti szab√°lyok, amikkel ki lehet nyitni m√©g sz√≠nesebbre a kreat√≠v zenei gondolkod√°st √©s j√°t√©kot.
ūüé∂ Cs√©ry Zolt√°n √©s P√°kai Petra amellett, hogy sz√≠npadi elŇĎad√≥mŇĪv√©szek, mindketten oktatnak, Zolt√°n zongor√°t √©s zeneelm√©letet, zeneszerz√©st, Petra pedig k√∂nnyŇĪzenei √©neket.
ūüé∂ K√∂sz√∂nj√ľk sz√©pen az √©rdekes, interakt√≠v foglalkoz√°st! K√©pek a gal√©ri√°ban.
BŇĎvebben a F√ľredTV tud√≥s√≠t√°s√°ban: