ūüŹĎūüĆ≥Eur√≥pai Di√°ksport Napja- iskol√°nk k√∂rnyezet√©nek megsz√©p√≠t√©s√©vel ūüŹĎūüĆ≥

‚öĹÔłŹ Okt√≥ber 7-√©n, p√©nteken 2-2 tan√≠t√°si √≥r√°ban als√≥ √©s felsŇĎ tagozatosaink rendhagy√≥ testnevel√©s √≥r√°kon vettek r√©szt. Ebben a tan√©vben is csatlakoztunk az Eur√≥pai Di√°ksport Napj√°hoz, aminek idei kiemelt c√©lkitŇĪz√©se az volt, hogy ‚Äěaz iskolai sportesem√©nyek szervez√©sekor √ļj, z√∂ldebb megk√∂zel√≠t√©st alkalmazzanak az iskol√°k”. Minden oszt√°lyunk nagy lelkesed√©ssel ‚Äěv√°gott bele” az udvar, az Iskolakert, √©s saj√°t term√©nek megsz√©p√≠t√©s√©be. Az oszt√°lyok egy-egy ter√ľletet „√∂r√∂kbe fogadtak”, ahol azt√°n gyoml√°ltak, szemetet szedtek, √°stak, valamint a lehullott faleveleket is √∂sszegyŇĪjt√∂tt√©k. Eszenyi Bernadett tan√°rnŇĎ √©s Szmik Gy√∂rgy tan√°r √ļr vezet√©s√©vel ezut√°n j√°t√©kos sportfoglalkoz√°sokon m√©rhett√©k √∂ssze √ľgyess√©g√ľket a di√°kok. A kor√°bbi √©vekhez hasonl√≥an id√©n is nagy sikere volt a sorversenyeknek!
K√∂sz√∂nj√ľk sz√©pen a pedag√≥gusok munk√°j√°t, valamint a di√°kok akt√≠v k√∂zremŇĪk√∂d√©s√©t!
#essd #európaidiáksportnap
(Képek a galériában.)