Énekkaros Erdei Tábor 2022🍂🌳🎵

Hagyományos énekkari táborunkat a bakonyi Kisbetyár Erdei Iskolában tudtuk megszervezni október 5-től 7-ig. Igen szép, gyermekbarát szálláshelyen tölthettük együtt ezt a pár napot. Az énekkari próbák mellett tartalmas programokon vettünk részt: Németh Nikoletta, az erdei iskola vezetőjének irányításával a Hubertlaki-tóhoz kirándultunk, megismerhettük a bakonybéli erdei tanösvény érdekességeit. Kovács Attila, a Bakonyi Természettudományi Múzeum, Zirc ornitológusa a madárgyűrűzés folyamatát mutatta meg a csoportnak. 🐦
Az estéket közös játékkal, batikolással, szalonnasütéssel és nem utolsósorban énekléssel színesítettük. Köszönjük a kedves szülők segítségét a szálláshelyre történő utaztatásban!
Kísérő pedagógusok: Bíró Bernadett és Angyal Tünde.
(Képek a galériában.)