ūüé∂ VIII.Orsz√°gos Zsolt√°r√©neklŇĎ Verseny (2022.10.28.) ūüé∂

ūüďć 6 iskola 120 di√°kja vett r√©szt VIII. Orsz√°gos Zsolt√°r√©neklŇĎ Verseny√ľnk√∂n okt√≥ber 28-√°n. Az 57 produkci√≥b√≥l a zsŇĪri (M√ľller Anita, Farsang-T√∂r√∂s Krisztina, Veresn√© PetrŇĎcz M√°ria) 9-nek adott kiemelt arany minŇĎs√≠t√©st; ebbŇĎl n√©gyet a mi iskol√°nk tanul√≥inak! Iskol√°nk valamennyi √©nekes√©nek felk√©sz√≠tŇĎje B√≠r√≥ Bernadett tan√°rnŇĎ volt.
(R√©sztvevŇĎ iskol√°k: Ba√°r-Madas Reform√°tus Gimn√°zium, √Āltal√°nos Iskola √©s Koll√©gium (Budapest), Biai G√°sp√°r Reform√°tus √Āltal√°nos Iskola (Biatorb√°gy), Csopaki Reform√°tus √Āltal√°nos Iskola, Kocsi Vincze Imre Reform√°tus √Āltal√°nos Iskola, Lor√°ntffy Zsuzsanna Reform√°tus √ďvoda, √Āltal√°nos Iskola, Gimn√°zium √©s Koll√©gium (Kaposv√°r) √©s Balatonf√ľredi Reform√°tus √Āltal√°nos Iskola √©s √ďvoda.)

A F√ľred TV tud√≥s√≠t√°sa IDE KATTINTVA √©rhetŇĎ el.

Eredményeink:
ūüŹÜKIEMELT ARANY MINŇźS√ćT√ČS:
Vargyay Réka (I. kcs.), Ujhelyi Róza (II. kcs.), Farsang Eszter (II. kcs.), Batyki Blanka (III. kcs.).
ūü•áARANY MINŇźS√ćT√ČS:
Batyki Szofi (II.kcs.), Kulcs√°r Dalma (II.kcs.), Marton Johanna (II.kcs.), SzŇĪts Lilla (II.kcs.), Kr√°mli Fruzsina (II.kcs.), Bruckner M√°ria (III.kcs.), N√©meth Lili (III.kcs.), HŇĎbe L√°szl√≥ (III.kcs.), Cullen Holly Irene (III.kcs), 4.oszt√°lyosok csoportja (als√≥s csoportok verseny√©ben- B√°csi Lili√°na, Farsang Eszter, Marton Johanna, P√°mel R√≥za Luca, Sz√©kely Kata Eszter, Szekeres Leila, Szekeres Szonja, SzŇĪts Lilla), 5.oszt√°lyosok csoportja (felsŇĎs csoportok verseny√©ben- √Ācs Dorottya, Batyki Blanka, B√∂cskei Bogl√°rka, Bruckner M√°ria, Ga√°l Etelka R√≥zsa, N√©meth Lili, Simon Lili).
ūü•ąEZ√úST MINŇźS√ćT√ČS:
Ujv√°rosi Lilianna (I.kcs.), Gorzs√°s L√©na (I.kcs.), Kiss Levente √Ākos (II.kcs.), Ga√°l Etelka R√≥zsa (III.kcs.), Bari Bogl√°rka (III.kcs.), Korponai Regina (IV.kcs.), K√≥sa Johanna (IV. kcs.), Kulcs√°r Szaffi (IV. kcs.), 2. oszt√°lyosok csoportja (Giczi Lilianna, Gorzs√°s L√©na, N√©meth Ilona, Ňźz EnikŇĎ, Ujv√°rosi Lilianna, Vargyay R√©ka), 3. oszt√°lyosok csoportja (Batyki Szofi, Br√≥zs Al√≠z, Cseh Zsuzsanna, Kelecs√©nyi L√©na, Kr√°mli Fruzsina, Kulcs√°r Dalma, Ujhelyi R√≥za,Kiss Levente √Ākos), 6. oszt√°lyosok csoportja (Bal√°zs Dorottya, Bari Bogl√°rka, Biros Mandula N√≥ra, Cullen Holly Irene, HŇĎbe L√°szl√≥), 7. oszt√°lyosok csoportja (Korponai Regina, K√≥sa Johanna, Maslej Ema Margareta, Rosta Bogl√°rka, Tuza Zs√≥fia).
ūüöāA verseny sz√ľnet√©ben a r√©sztvevŇĎk v√°rosn√©zŇĎ kisvonatoz√°son vettek r√©szt, majd az eredm√©nyhirdet√©sen mindenkit √©rt√©kes k√∂nyvjutalmakkal √©s oklevelekkel jutalmazott a zsŇĪri.
Sz√≠vbŇĎl gratul√°lunk! Szeretettel v√°rjuk a versenyzŇĎket a k√∂vetkezŇĎ tan√©vben is!
(Tov√°bbi k√©pek a GAL√ČRI√ĀBAN, a gal√©ri√°ban; illetve vide√≥s √∂ssze√°ll√≠t√°s hamarosan.)