Országos 2. helyezés német nyelvből a HEBE-versenyen 🇩🇪

📍 A HEBE Kft. által meghirdetett „Hallo Österreich” című német nyelvi levelező versenyen iskolánkból öt 6. osztályos tanuló vett részt. A verseny feladatain keresztül a gyerekek megismerkedhettek Ausztria kulturális és természeti nevezetességeivel, állat- és növényvilágával, gasztronómiájával. Palacsintát sütöttek osztrák recept szerint és képes leíró albumot készítettek, amelyben néhány jellegzetes alpesi növény- és állatfajt mutattak be. A versenyen részt vevők nagyon szép eredményeket értek el. Gratulálunk és köszönjük a kitartó munkájukat!
🥈Fábri Botond Hunor: 99 pont 2. helyezés – oklevél és ajándékcsomag
Cullen Holly Irene: 97 pont 5. helyezés – oklevél
Punk Laura és Biros Mandula Nóra: 97.5 pont 6. helyezés – oklevél
Sándor István Dániel: 96 pont 7. helyezés – oklevél
Felkésztítő tanár: Diénes Melinda.