HAPPY-hét és a víz világnapja:💧

A víz világnapja (március 22.) célja, hogy ráirányítsa a figyelmet a mindenki számára elérhető, tiszta víz fontosságára és az édesvízkészletek veszélyeztetettségére. Iskolánk diákönkormányzata ezen a napon játékos “bottle-flip” versenyt szervezett az egyik szünetben.
📌 Minden évben csatlakozunk a vízfogyasztást népszerűsítő HAPPY-hét programjaihoz is, melyet a Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) immár tizenharmadik alkalommal hirdetett meg. (Az idei HAPPY-hét időpontja: 2023. március 20-24.) A felsó tagozatos diákok a csütörtök reggeli áhítat után mutatták be az erre az alkalomra készített plakátjaikat, és rövid kiselőadást tartottak különböző, vízzel kapcsolatos témákról. Köszönjük Kissné Laár Eszter tanárnőnek a szervezést! (További képek a galériában.)