Tisztes helytállás a Diákolimpia országos és megyei döntőin 👏

🏃 Március 30-án rendezték meg a mezei futó Diákolimpia megyei döntőjét Veszprémben, melyen iskolánk harmadik osztályos tanulói csapatban, hetedik-nyolcadikosaink pedig egyéniben mérettettek meg. Mindannyian a középmezőnyben végeztek. Gratulálunk futóinknak: Kicsák Bencének, Novák Áronnak, Rojtos Ábelnek és Várady-Fandl Áronnak (3.o.), valamint Munkácsi Mártonnak (7.o.), Petschovsky Mátyásnak és Sáthy Bulcsúnak (8.o.)!
🏊 Március 31-én (pénteken) délután Budapesten, a Gyarmati Dezső Uszodában az úszás Diákolimpia országos döntőjét rendezték meg, melyre Kiss-Takács János (2.o.) jutott tovább a megyei döntőről. János szintén nagyon szépen teljesített. Köszönjük szépen a szülők segítségét az utaztatásban!
Szívből gratulálunk! Képek a galériában.