Enyingi verseny: 2., és 3.helyezések 🥈🥉

📣 Április 21-én (pénteken) rendezte meg az enyingi Tinódi Lantos Sebestyén Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hagyományos Születésnapi Tanulmányi és Művészeti Versenyét. A komplex versenyen 8 különböző megmérettetésre várták a gyerekeket/csapatokat (pl.: rajzverseny, bibliai történetmondó verseny, Magyarország Nemzeti Parkjai, stb.). Iskolánkat két csapat képviselte:
🥈2.helyen végzett az anyanyelvi vetélkedőn a Németh Lili (5.o.), Bruckner Mária (5.o.), Balázs Dorottya (6.o.) alkotta csapatunk. („Tartalék csapattag”: Biros Mandula.) Felkészítő tanár: Farkas Judit.
A vetélkedő témája: játékos feladatok a frazémák témaköréből.
🥉3.helyen végzett a hittanversenyen 8.osztályos csapatunk: Fodor Iván Jenő, Kelecsényi Ábel Péter, Petschovsky Mátyás és Sáthy Bulcsú. Felkészítő: Bátki Márton Boldizsár.
A hittanos vetélkedő témája: játékos feladatok Eszter könyvéből.
👏 Szívből gratulálunk mindkét csapatunknak!