Várady-Fandl Áron, 3.osztályos tanulónk országos bajnok!


📣 A mai (május 23-i) országos diákolimpia tenisz 2-es korcsoport B kategóriájában (a nem leigazolt versenyzők között) összesen 26-an versenyeztek. Először csoportmeccsekre került sor Balatonbogláron, ahol Áron csoportgyőztesként végzett. Majd egyenes kieséses negyeddöntő (7:5, 7:1), elődöntő (7:3, 5:7, 5:2) és döntő. Ezt Áron 7:9, 7:4, 5:4-re nyerte! 🏆👏
🗨️ „Elsősorban Istennek szeretnénk mindezt megköszönni, aki ezt ajándékozta ma Áronnak. Másodsorban az edzőinek, Gönczöl Máténak és Serkédi Eriknek, és végül a Balatonfüredi Református Iskolának a szerető közegért, amely segítette, hogy ilyen eredményt tudott elérni Áron fiúnk.”
Köszönjük szépen a Várady-Fandl-család beszámolóját!
Szívből gratulálunk Áronnak a kimagasló eredményhez!