Első, második és harmadik helyezés a német és angol országos projektversenyeken 🇩🇪 🇬🇧

🇩🇪 Iskolánk két 4. osztályos tanulója vett részt a HEBE Kft. által szervezett „Frühling in den DACH-Ländern” című országos levelező projektversenyen. A verseny feladatai Németország, Ausztria és Svájc tavaszhoz kötődő hagyományaival, növény-és állatvilágával ismertették meg a versenyzőket.
🥇Kocsis Nóra és Pámel Róza Luca ezen a versenyen 100%-ban teljesítették a feladatokat, így első helyezettek lettek!
Felkészítő tanár: Diénes Melinda.
🇬🇧 Angol nyelvből iskolánk 4.,5., és 6. évfolyamos diákjai ismét részt vettek a Hebe Kft. projektversenyén, melynek végleges eredményei ezen a héten érkeztek meg. A tanulók „Tavasz” témában versenyeztek egyénileg és csoportosan is. A feladatokon keresztül sikerült megismerkedniük az angol nyelvű országok tavaszi ünnepeivel, azok szokásaival, tradícióival. Az érdekes feladatok között mindenki találhatott kedvére valót. Alkotó kedvű versenyzőink pedig verset írtak,” Hot cross bun”-t sütöttek, valamint a Muzsika hangja c. musical egyik dalához is készítettek illusztrációkat.
Eredményeink:
🥈Batyki Blanka –Németh Dorina (5.o.) : 2.helyezés
🥉Berki Barnabás (4.o.) : 3.helyezés
Bácsi Liliána – Szelindi Szófia (4.o.): 10. helyezés
Bari Boglárka – Ujszegi Máté (6.o.) : 22. helyezés
Felkészítő tanár: Kerek Marianna.
👏Szívből gratulálunk és további örömteli nyelvtanulást kívánunk!