Biblia-kiállítás (09.21.) 📜📚📖 🙏

🙏Idén először rendezünk iskolánkban Biblia-kiállítást a Kálvin-teremben. A mai nappal indult (és jövő hét végéig megtekinthető) kiállításon és az ehhez kapcsolódó hittanórákon különösen is figyeltünk Isten igéjére. Bár sok mindent tudunk a Szentírásról, most a hittanórákon és az érdeklődőknek a szünetekben/napköziben is hangsúlyozzuk az írott ige jelentőségét, mely által Isten naponta megszólít minket.
🙏A többféle magyar nyelvű bibliafordítás mellett, láthattunk héber, görög, latin, angol, német Bibliákat. Kézbe vehették a gyerekek az Ószövetség és az Újszövetség megértését segítő magyarázatos Bibliákat, kommentárokat. A többféle kiadású gyermekbibliák pedig színes, figyelemfelhívó képeikkel ragadták meg a gyerekek figyelmét és szívét.
🙏Köszönjük Bátki Márton Boldizsárnak a kiállítás megálmodását, létrehozását; Lovász Tibornak az interaktív kvízt; Bátki Dávid Géza, lelkésznek az érdekes előadást, beszámolót, valamint természetesen valamennyi segítőnek, hitoktatónak a közreműködést.
(Képek a galériában.)