XVIII. Romantikus Reformkor- szép eredmények 👏


📣2023. szeptember 22 – 24. között került megrendezésre Balatonfüreden a Romantikus Reformkor programsorozat, melynek évek óta része a helytörténeti vetélkedő és a szavalóverseny. Idén mindkét pénteki rendezvény középpontjában Petőfi Sándor állt, A Petőfi 200 emlékév jegyében.
📣Tanulóink eredményei:
6.hely: Kántor Kende, Kicsák Márk, Székely András – helytörténeti vetélkedő középiskolásoknak és az általános iskolák hetedik-nyolcadik osztályos tanulóinak (a város vendég településének, Kiskőrösnek a diákjaival és helyi növendékekkel).
Felkészítő tanár: Angyal Tünde.
🥉3.hely: Németh Dorina (6.o.): „Ó, Füred, támadjon benned újra hagyomány” című szavalóversenye, az 5-6. osztályos tanulók részére
Különdíjak ugyanezen a szavalóversenyen: Németh Lili (6.o.), Ács Dorottya (6.o.) és Kocsis Nóra (5.o.).
Felkészítő tanár: Farkas Judit.
Szívből gratulálunk! (Képek a galériában.)