SZÜLŐK A BIZTONSÁGÉRT 🚗🚕 ✅

📌 2023. október 16-ától reggelenként a 7.15-7.50 közötti időszakban az iskola környéki gyalogátkelőhelyeket szülők segítségével, alkalmanként rendőri, polgárőri együttműködés mellett biztosítjuk.
📌 Reményeink szerint így sikerül a reggeli közlekedési káoszt mérsékelni, hiszen azoknak a szülőknek, akik gépjárművel hozzák gyermeküket reggelenként, a továbbiakban nem szükséges az iskola közvetlen bejáratai előtt megállniuk, hiszen a gyermekek felnőtt segítséggel, biztonságosan kelhetnek át a kijelölt gyalogátkelőhelyeken.
📌 Bízunk benne, hogy ez a kezdeményezés megkönnyíti és racionalizálja a reggeli közlekedési káoszt az iskola környezetében!
📌 Továbbra is várjuk a csatlakozni kívánó szülőket, hozzátartozókat, önkénteseket! 🤝
Köszönjük eddigi támogatásukat! 🙏 (Képek a galériában.)