Októberi Lázár Ervin Programok

🎭Október 20-án a 8.osztály az „Egri csillagok” előadáson vett részt Budapesten a Lázár Ervin program keretében. Ez a produkció a Nemzeti Színház és a Magyar Nemzeti Táncegyüttes nagyszabású közös előadása. A darab megtekintése előtt lehetőségük volt a diákoknak 30 percben egy vezetéses látogatás keretében körbejárni a színház épületét. Élményekkel gazdagon tértek haza tanulóink a budapesti színházlátogatásról.
🎭A 7. osztály a Veszprémi Petőfi Színházba látogatott, ahol a „Mézga család ” című könnyed és szórakoztató előadást tekintették meg. A tanulók egyöntetű tetszése az előadás utáni vastapsban nyilvánult meg.
🎭Okt. 24-én iskolánk 2., 3. és 4. osztályos tanulói a Lázár Ervin Program keretében tekintették meg „Az égig érő mesefa” című mesejátékot a Griff Színtársulat előadásában a Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskolában. A történetet egyszerű, egyben jól hasznosítható díszlet, színes jelmezek és zenés dalbetétek gazdagították.
Képek a galériában.