„Az én iskolám” pályázat eredményhirdetése 🤩

📢Iskolánk diákönkormányzata ebben a tanévben is meghirdette „Az én iskolám” pályázatát, melyre több kategóriában is lehetett nevezni. A diákok feladata az volt, hogy kreatív alkotásokon keresztül mutassák be, ők milyennek látják az iskolát, a közösséget, a „Refis életet”. Az alkotások iskolánk Kálvin-termében és a lépcsőfordulóban tekinthetőek meg. Minden pályázót értékes ajándékokkal (könyvutalvánnyal, édességgel, írószerekkel) jutalmaztunk.
👏Szívből gratulálunk minden pályázónak és köszönjük a diákönkormányzatosok munkáját!

A két különdíjas videó az alábbi linkeken nézhető meg:
6.osztály munkája: https://youtu.be/k6BDY7Jqtv4
Berki Barnabás (5.o.) videója: https://youtu.be/uRlos_M-M4o
Különdíjasok a rajz-festmény kategóriában:
Kötél-Kovács Márton (6.o.), Vargyay Réka (3.o.), Bari Boglárka (7.o.), Rojtos Anna-Fábri Dorottya (2.o.), Oncsák Mátyás (1.o.)
Különdíjasok makett kategóriában:
Ujvárosi Lilianna (3.o.), Máté Andor Sámuel (1.o.), Kovács Emma Zsófia (2.o.), Rácz Lili (2.o.).
(Képek a galériában.)