Adventi vásár 2023 ☃️ 🎄

🙏Megnyitotta ma „kapuját” hagyományos adventi vásárunk. A megvásárolható termékeket az osztályok tanulói, illetve a szülők készítették. Hálásan köszönjük a hangulatos, ötletes és igazán egyedi ajándékokat!
🎁Nagy öröm, hogy már egy-két szünet alatt rengeteg vásárfia gazdára talált. A vásár teljes bevételével iskolánk diákönkormányzatát támogatjuk.
Helyszín: Kálvin-terem
Időpont: november 28-29-(30.), a szünetekben, illetve délután (előzetes beosztás szerint)
KÉRJÜK, A TANULÓK TOVÁBBRA IS APRÓPÉNZT HOZZANAK MAGUKKAL, ha vásárolni szeretnének!

November 24.: adventi ajándékkészítés
🙏Köszönjük szépen a szülők, kollégák segítségét, ötleteit mai adventi ajándékkészítő délutánunkon! Ismét csodálatos és egyedi alkotások „születtek”! 🎅⛄ Hálásak vagyunk az otthon elkészített és felajánlott termékekért is! Köszönjük továbbá Ujhelyiné Károlyi Krisztina tanítónő szervező munkáját!
(Képek mindkét „eseményről” a galériában.)