KIEMELKEDŐ EREDMÉNYEK MATEMATIKÁBÓL ➕➖➗✖️

A három fordulós Zrínyi Ilona Matematikaverseny iskolai fordulóján iskolánkból 21 tanuló vett részt. Közülük 15-en továbbjutottak a február 16-án sorra kerülő vármegyei fordulóra, aminek helyszínéről később értesülünk.
✅ A továbbjutók: 3.osztály: Mód Olivér, Liga Viktor, Kiss-Takács János, Törteli Bence Zalán, 4. osztály: Rojtos Ábel, Varga Benedek, Novák Áron, 5.osztály: Szabó Ákos, 6.osztály: Molnár Inez, Németh Dorina, 7. osztály: Kajári Márton Balázs, Novák Bence, Keszler István, Kovács Bendegúz, 8.osztály: Székely András.
Szintén a Mategye szervezi a Megyei Matematikaversenyt, amin 12 tanuló indult iskolánkból.
✅ A második forduló február 5-én lesz, a következő tanulók esélyesek a továbbjutásra: 4.osztály: Novák Áron, Kiss Levente Ákos, Rojtos Ábel, 7. osztály: Novák Bence, Keszler István, 8.osztály: Kósa Johanna, Kicsák Márk Miklós.
Szívből gratulálunk minden versenyzőnek, a továbbjutóknak, a felkészítő tanároknak, tanítóknak is! 👏