„Ovisuli”- 2024.02.06.

📌 Ma délután került sor iskolánk Kálvin-termében az Észkerék és a Legkedvesebb állatom című pályázatok ünnepélyes eredményhirdetésére. A megjelent szülőknek és az óvodásoknak iskolánk Meseszakkörösei kedveskedtek egy rövid jelenet előadásával. (A szakkör vezetője: Simon Szilvia tanítónő; szereplők: Lelkes Nóra, Kelecsényi Léna, Kovács Emma Zsófia, Kötél-Tréger Zsófia, Kulcsár Dalma, Giczi Lilianna.)
📌 A szülőknek ezután Rojtos Norbert igazgató úr adott tájékoztatást iskolánkról; közben pedig az óvodásoknak Csonka Mónika tanítónő, hitoktató és Bátki Márton Boldizsár, iskolalelkész, hitoktató tartottak drámapedagógiai foglalkozást, melynek középpontjában Noé bárkájának története állt.
🙏 Köszönjük a sok-sok beküldött alkotást/pályázatot!
🗓️ Szeretettel várjuk az óvodásokat a következő foglalkozásunkra is, melyet március 19-én tartunk a leendő első osztályos tanító nénikkel! (Képek a galériában.)