Kőrösi Csoma Sándor rajzpályázat- kiemelkedő eredmények 👏

📌A Balatonfüred-Kovászna Testvérvárosi Egyesület rajzpályázatot hirdetett az általános iskolák 3-8. évfolyamos diákjai számára, melyre több mint 100 alkotás érkezett. A rajzpályázat témái a következők voltak:
📌Kőrösi Csoma Sándor (1784-1842) orientalista, nyelvtudós, híres Őshaza és Ázsia-kutató – életútja, – emberi nagysága, – zarándoklata, – ázsiai utazása, – Kőrösi Csoma Sándor emléktáblái, szobrai Magyarországon és a világban, – Csomakőrös – Kőrösi Csoma Sándor szülőfaluja, – Napiskolák, szolár iskolák a zanglai iskolásoknak.
📌Iskolánk tanulóinak helyezései:
🥇1.hely: Krámli Zsanna – Őz Enikő (3.o.),🥇1.hely: Ujhelyi Lili (8.o.)
🥈2.hely: Vargyay Réka (3.o.)
🥉3.hely: Bácsi Liliána – Kósa Dorottya – Kocsis Nóra (5.o.), 🥉3.hely: Bari Boglárka (7.o.), 🥉3.hely: Mucsi Johanna- Zeliska Anna (5.o.), 🥉3.hely: Schindele Péter (3.o.)
Különdíj: Kardos Tünde (8.o.), Különdíj: Törteli Bence Zalán (3.o.)
📣A díjnyertes, rajzpályázatra beérkezett alkotások megtekinthetőek a Kisfaludy Galériában!
Szívből gratulálunk! 👏
A Füred TV felvételén 5:48-tól a rajzpályázat eredményhirdetése, és az alkotások egy része is látható: IDE KATTINTVA.