Orsz√°gos angolverseny- 4. hely! ūüá¨ūüáßūüĎŹ

ūüá¨ūüáß A Tiniagy angol nyelvi versenyt id√©n 14. alkalommal rendezt√©k meg az angol nyelv ir√°nt √©rdeklŇĎdŇĎ di√°kok sz√°m√°ra 2023. november √©s 2024. m√°jusa k√∂z√∂tt. Id√©n t√∂bb mint 250 di√°k indult neki a 4+1 fordul√≥s versenynek k√©t korcsoportban. Az √≠r√°sbeli fordul√≥kon a sz√∂veg√©rt√©s √©s az √≠r√°sk√©szs√©g mellett nagy hangs√ļlyt fektettek a sz√≥kincs √≠r√°sbeli gyakorl√°s√°ra is √©s term√©szetesen igyekeztek min√©l t√∂bb j√°t√©kos feladattal lek√∂tni a versenyzŇĎk figyelm√©t.
ūüá¨ūüáßA sz√≥beli d√∂ntŇĎbe 10 fŇĎ jutott be; itt az √≠r√°sbeli fordul√≥k t√©m√°ib√≥l mer√≠tve adtak fel hall√°s ut√°n sz√∂veg√©rt√©si √©s besz√©dk√©szs√©get felm√©rŇĎ feladatokat „vizsga-mentes”, online form√°ban. A m√°sodik r√©sze a vizsg√°nak szem√©lyes interj√ļz√°s volt a Google Meet seg√≠ts√©g√©vel.
A 2023/2024-es tan√©v n√©gy fordul√≥ja √©s d√∂ntŇĎje ut√°ni v√©geredm√©ny:
ūüď£ūüá¨ūüáß 4. hely: Dolacsek J√°zmin, 8. oszt√°lyos tanul√≥nk 188 ponttal. (1. helyezett: 191 pont, 2. helyezett: 190 pont, 3. helyezett 189 pont)
Felk√©sz√≠tŇĎ tan√°r: Szente-Szalay Katalin.
ūüĎŹSz√≠vbŇĎl gratul√°lunk!