Orsz√°gos 1.hely az angol projektversenyen ūü•áūüĎŹ

ūüá¨ūüáß Tanul√≥ink id√©n is r√©szt vettek a Hebe Kft. √°ltal meghirdetett „Spring in the English-speaking countries” elnevez√©sŇĪ projektversenyen. A versenyzŇĎknek lehetŇĎs√©ge volt egy√©nileg, illetve csoportosan nevezni. Negyedikeseink A0, az √∂t√∂dikes versenyzŇĎ pedig A1 nyelvi szinten oldotta meg a feladatokat.
ūüá¨ūüáß Ebben az √©vben az √©rdekes fejt√∂rŇĎk, tal√°l√≥s k√©rd√©sek mellett az ūüá¶ūüáļ ausztr√°liai h√ļsv√©ti bilby k√©sz√≠t√©se, valamint a tavaszi londoni programok tervez√©se nyerte el legjobban tanul√≥ink tetsz√©s√©t.
ūüďĘ Eredm√©nyeink:
5.oszt√°ly:
ūü•á Berki Barnab√°s 1.helyez√©s (100%),
4.oszt√°ly:
Kr√°mli Fruzsina, Kulcs√°r Dalma: 4ÔłŹ‚É£. helyez√©s (97%),
Kics√°k Bence, Varga Benedek: 6ÔłŹ‚É£. helyez√©s (96%), Kelecs√©nyi L√©na, Korponai Gr√©ta, Lelkes N√≥ra: 14.helyez√©s (91%), Boldizs√°r Lara, Bruckner Veronika, Egri Borb√°la: 15.helyez√©s (90%), Szab√≥ M√°t√©, V√°rady-Fandl √Āron: 18.helyez√©s (88,5%).
Felk√©sz√≠tŇĎ tan√°r: Kerek Marianna.
ūüĎŹSzeretettel gratul√°lunk!