06.20.- Sportnap ⚽🎾🏸🏓⛷️

Nyári melegben🌤️, de fantasztikus hangulatban telt az idei Sportnapunk. Az alsó tagozatos tanulók a Forrás Sportparkban próbálhatták ki az alábbi sportokat: pádel, tenisz, síelés, tollaslabda, pingpong, Teqball, hófánk 😊. Köszönjük szépen az edzőknek, testnevelőknek a szervezést, lebonyolítást!
Résztvevő edzők: tollaslabda: Bánhegyi Gábor 🏸, pádel: Bulcsu Kata, tenisz: Balla Péter, Serkédi Erik, Ungvári Ádám, Wacha Gergő 🎾, sí: Berecz Bálint és Berecz Ákos ⛷️.
🌤️ Felső tagozatos tanulóink tájékozódási városnéző kiránduláson vettek részt. Az egyes állomásokon rövid feladatokat is meg kellett oldaniuk a gyerekeknek, miközben Balatonfüred legszebb részein sétálhattak (Tamás-hegyi kereszt, Kiserdő, Tagore sétány…)
👏 Köszönjük szépen a szervezést a testnevelőknek: Eszenyi Bernadett tanárnőnek és Szmik György tanár úrnak, valamint a szállításban való közreműködést a szülőknek! Képek a GALÉRIÁBAN.