D√ĖK-nap – 2024.06.19. ūüé∂ūüéĻūüé≠

ūüďĆ Ma d√©lelŇĎtt rendhagy√≥ D√ĖK-nappal hangol√≥dtunk a k√∂zelgŇĎ ny√°ri sz√ľnetre. Di√°kjaink egy tan√≥r√°ban k√ľl√∂nb√∂zŇĎ sz√≠ndarabokat, jeleneteket n√©zhettek meg a Meseszakk√∂r√∂s√∂k, a N√©met sz√≠nj√°tsz√≥k, √©s a 2., valamint a 4.oszt√°lyosok elŇĎad√°s√°ban. K√ľl√∂n√∂sen nagy sikere volt a humoros L√°z√°r Ervin-daraboknak. A nap folytat√°s√°ban tehets√©ges tanul√≥ink hangszeres-√©nekes ūüéĻūüéĽūüéłūüé∂ produkci√≥it csod√°lhattuk meg, valamint sok-sok j√°t√©kra is jutott idŇĎ az udvaron, illetve az oszt√°lyfŇĎn√∂k√∂kkel a tanteremben is.
ūüďĆ A hetedik oszt√°lyosok szint√©n ezen a tartalmas napon sz√°moltak be √∂tnapos horv√°torsz√°gi kir√°ndul√°sukr√≥l, melyen a Hat√°rtalanul-p√°ly√°zat keret√©ben vehettek r√©szt.
ūüėäūüĎŹK√∂sz√∂nj√ľk sz√©pen minden fell√©pŇĎnek, valamint a felk√©sz√≠tŇĎ tan√°roknak! K√ČPEK A GAL√ČRI√ĀBAN.