ūüé∂Iskol√°nk k√≥rusainak m√°jus-j√ļniusi fell√©p√©sei ūüéĶūü•á

ūüďĆM√°jus 15-√©n ker√ľlt megrendez√©sre az √ČneklŇĎ Ifj√ļs√°g MinŇĎs√≠tŇĎ hangversenye a Balatonar√°csi N√©ph√°zban. Iskol√°nk Kisk√≥rusa Arany diploma, iskol√°nk Nagyk√≥rusa Arany minŇĎs√≠t√©st szerzett. A nagyk√≥rus √°ltal elŇĎadott S√°ri Attila: Balatoni himnusz k√≥rusmŇĪ k√ľl√∂nd√≠jban r√©szes√ľlt. Zongor√°n k√∂zremŇĪk√∂d√∂tt: S√°ri Attila. ūüĎŹSz√≠vbŇĎl gratul√°lunk a k√≥rustagoknak √©s S√°ri Attila zeneszerzŇĎnek!
ūüďĆ 05. 14-√©n Nagyk√≥rusunk √©s a Balatonf√ľredi Violin Gyermekkar k√∂z√∂s koncertet adott a veszpr√©mi Cserm√°k Antal Zeneiskol√°ban megrendez√©sre ker√ľlŇĎ Hangork√°n fesztiv√°lon. K√∂sz√∂nj√ľk Lennertn√© Primmer Petra karnagynak a k√∂z√∂s hangversenyt! Igaz√°n sz√©p, √∂r√∂mteli d√©lut√°nt t√∂lthett√ľnk egy√ľtt a k√≥rustagokkal.
ūüďĆ05. 23.: Iskol√°nk Nagyk√≥rusa √©s a balatonf√ľredi E√∂tv√∂s Lor√°nd √Āltal√°nos Iskola Nagyk√≥rusa k√∂z√∂s k√≥rus√©nekl√©st tartott a Helyt√∂rt√©neti GyŇĪjtem√©ny Zeneterm√©ben. K√∂sz√∂nj√ľk T√≥th Gy√∂rgyi Igazgat√≥ Asszonynak a lehetŇĎs√©get, egyben Kecskem√©ti G√°born√© Rita karnagynak az igaz√°n felszabadult, vid√°m d√©lut√°nt!
ūüďĆ2024. j√ļnius elsej√©n a Balatonkenesei Reform√°tus templomban rendezt√©k meg a Reform√°tus Egyh√°zmegyei K√≥rustal√°lkoz√≥t. Iskol√°nk Nagyk√≥rus√°nak tagjai √©s a Balatonf√ľredi Reform√°tus Gy√ľlekezeti K√≥rus k√©pviselte gy√ľlekezet√ľnket a rendezv√©nyen. K√∂sz√∂nj√ľk a k√∂z√∂s szolg√°latot!
ūü§Ěūüé∂Minden √©nekkarosnak k√∂sz√∂nj√ľk sz√©pen az eg√©sz √©ves aktivit√°st, a szolg√°latokat! H√°l√°san k√∂sz√∂nj√ľk B√≠r√≥ Bernadett tan√°rnŇĎ felk√©sz√≠tŇĎ munk√°j√°t, a sok szervez√©st! K√ČPEK A GAL√ČRI√ĀBAN.