Kiemelkedő eredmények az országos On-Lion angolversenyen

Több kategóriában is indítottunk diákokat a kétfordulós, online angolversenyen, amit az ELT Hungary szervezett. A népszerű angol nyelvű versenyen az idén immár 8. alkalommal mérhették össze angoltudásukat a lelkes „kisoroszlánok”. Egy-egy kategóriában országosan többszáz tanuló versenyzett.
Szívből gratulálunk a kiemelkedő eredményekhez és további sikeres nyelvtanulást kívánunk!
Bruckner Mária (4.o.): 1.helyezés
Dolacsek Jázmin (6.o.): 9.helyezés
Jónás Adél (8.o.- az ő esetében az angol második idegen nyelv): 9.helyezés
Csobó Ádám (4.o.): 18. helyezés, Fábos Zoltán Márk (8.o.): 23. helyezés, Bari Boglárka (5.o.): 28.helyezés, Kovács Bendegúz (5.o.): 28.helyezés, Sebestyén Júlia (4.o.): 34.helyezés, Kelecsényi Ábel (7.o.): 51.helyezés, Kajári Márton Balázs (5.o.): 58.helyezés, Gaál Emese Zsuzsanna (8.o.): 144.helyezés, Fábián Barnabás (5.o.): 150.helyezés, Simon Lili Eszter (4.o.): 155.helyezés
Felkészítők: Kerek Marianna és Szalay Katalin tanárnők.