Angol nyelvi „házi” verseny- 2022. decembere

Az MM Publications – ELT Hungary Kft. angol nyelvi versenyt hirdetett, amelyet az egyes iskolák saját háziversenyként rendezhettek meg. Iskolánkból 4., 5. és 6. osztályos tanulók (összesen tizenkilencen) vettek részt a megmérettetésen, melyen egy írásbeli feladatsort kellett megoldaniuk. Minden tanulót oklevéllel jutalmaztunk, illetve szintenként a legjobb eredményt elérők tárgyi jutalomban is részesültek.
4.osztály:
🥇1. hely: Németh Olívia (30/23 pont), 2.hely: Szabó Ákos, 3. hely: Bácsi Liliána
5.osztály:
🥇1. hely: Berczi Soma (30/23.5 pont), 2. hely: Csobó Ádám, 3. hely: Németh Dorina
6. osztály (3-as szintű feladatsor):
🥇1. hely: Bari Boglárka (30/ 21.5 pont), 2. hely: Kovács Bendegúz, 3. hely: Keszler István
6. osztály (4-es szintű feladatsor):
🥇1. hely: Kajári Márton Balázs (30/21 pont), 2. hely: Fábián Barnabás, 3. hely: Keszler János
🤝Szívből gratulálunk minden résztvevőnek, illetve felkészítő tanáruknak, Kerek Marianna tanárnőnek!