10.02.- Rendhagyó énekóra

🎹Október másodikán, a reggeli áhítat után rendhagyó énekóra keretében ünnepeltük meg a zene világnapját. Rojtos Norbert, igazgató úr szemléletes bemutatót tartott tanulóink bevonásával a világnap eredetéről, a hangszerek csoportosításáról. Ezek után hangszeren tanuló diákjaink kis csoportjának koncertjét hallgathatták meg a jelenlévők.
🎶Fellépett Ujhelyi Róza (4.o.), Kiss Levente Ákos (4.o.), Gaál Etelka Rózsa (6.o.) és Keszler István (7.o.) zongorán; Korponai Regina (8.o.) csellón, Cseh Zsuzsanna (4.o.) fuvolán, Sebestyén Csilla és Burgyán Júlia (6.o.) furulyán, valamint Kicsák Bence (4.o.) klarinéton.
🎶Tanulóink után tantestületünk hangszereseinek kíséretével (Bátki Dávid Géza- gitár, Bíró Bernadett- zongora, Bátki Márton Boldizsár- tangóharmonika, Rojtos Norbert- trombita, Szente-Szalay Katalin- klarinét, Szmik György és Angyal Tünde– hegedű) énekeltük el közösen három ifjúsági énekünket (Áldd lelkem Istened; Tüzed, Uram, Jézus; Soha nem fél már a szívem).
Köszönjük az aktív közreműködést minden résztvevőnek és fellépőnek!
🎥 VIDEÓ az alábbi linkre kattintva: ZENE 2023

pek a galériában.