Múzeumpedagógiai foglalkozás (2. és 5.osztály)- 10.20.

📣A Petőfi Irodalmi Múzeum Mesemúzeuma és az Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet Bábtára Petőfi Sándor születésének 200. évfordulójára komplex múzeumpedagógiai csomagot dolgozott ki gyerekcsoportok számára. Az általános iskolás gyerekeknek szóló foglalkozások (2.o.: Kalandozások János vitézzel; 5.o.: János vitéz társasjáték) középpontjában Petőfi Sándor János vitéz című elbeszélő költeménye áll. A foglalkozások célja, hogy interaktív módon, izgalmas formai és vizuális megoldásokat használva közelebb hozza a diákok számára Petőfi Sándor klasszikusát.
🤝Köszönjük szépen a Kisfaludy Galériában megtartott interaktív foglalkozásokat; tanulóink sok élménnyel és tudással gazdagodtak!
🎦A Füred TV felvétele ide kattintva érhető el: https://furedtv.hu/video/jtkos-jnos-vitz
Képek a galériában.