Dobogós eredmények a német projektversenyen

📌A HEBE Kft. által országos szinten meghirdetett „Berühmte Leute” (Híres emberek) című német nyelvű projektversenyen iskolánkból 12 tanuló vett részt különböző kategóriákban. A verseny a német anyanyelvű országok világhírű zenészeire, íróira, feltalálóira, sportolóira irányította a versenyzők figyelmét. A 10 internetes kutakodós elméleti feladat megoldása után egy lapbook készítésére és egy híres ember jelmezes megjelenítésére invitálta a verseny a résztvevőket. Diákjaink szép eredményeket értek el, mindannyian 90% felett teljesítettek!
Für Anfänger szinten, csoportos versenyzők eredményei:
🥈Ujhelyi Róza és Brózs Alíz, 4. osztály, 99 pont: 2. helyezés
Máhl Zsombor, Rojtos Ábel és Novák Áron, 4. osztály, 91 pont: 7. helyezés
Fülöp Ádám, Gondos Gergely és Hőbe Zoltán, 5. osztály, 91 pont: 7. helyezés
Für Anfänger, egyéni versenyző:
🥈Székely Kata, 5. osztály, 91 pont, 2. helyezés
A1-es szinten csoportos versenyzők:
Gaál Etelka, Molnár Inez, Burgyán Júlia, 6. osztály, 95 pont, 6. helyezés
A1-es szinten egyéni versenyző:
Kocsis Nóra, 5. osztály, 97 pont, 4. helyezés
👏Gratulálunk a kitartó munkához és a szép eredményekhez!
Felkészítő tanár: Diénes Melinda, német nyelvtanár