Nyertes pályázat!

A Református Általános Iskola Balatonfüred 2019 májusában nyújtotta be pályázatát a Határtalanul! Programra. Ennek eredményeképpen az Emberi Erőforrások Minisztériumától 2 315 360 Ft támogatásban részesült iskolánk 7. osztályának 28 diákja. Ezt az összeget a tervezett programokra, utazási és szállásköltségekre fordíthatjuk. Iskolánk 7. osztályos évfolyama első ízben vett részt a HATÁRTALANUL!- program keretében erdélyi tanulmányúton.

Határtalanul 2019- a projekt bemutatása
Határtalanul útvonala és programjai
Előkészítő szakasz:
Előzetes feladatok; – Balaton-felvidéki néptáncok (Tánctanulás); – Veszprém Megyei Levéltár; – Osztályfőnöki óra, szülői értekezlet
Útinapló valamint képek: 1.nap- Nagyvárad, Körösfő, 2.nap- Körösfő, Túra, Gyerőmonostor, Kalotaszentkirály, 3.nap-Kolozsvár, Tordai sóbánya, Tordai hasadék , 4.nap- Torockói Néprajzi Múzeum, Torockószentgyörgyi vár, Nagyenyed, Gyulefehérvár, 5.nap- Csúcsa, Királyhágó
Értékelő szakasz: – PPT az útról (Kálvin-napon); a ppt szöveges bemutatása és kvíz; – a bemutatóról képekben; – értékelő osztályfőnöki óra és szülői értekezlet (KÉP1 és KÉP2) – VIDEÓ (amit iskolánk diákjainak és tanárainak vetítettünk le)

Képek a galériában!

VISSZA A FŐOLDALRA