Nyertes pályázat!

A Református Általános Iskola Balatonfüred 2019 májusában nyújtotta be pályázatát a Határtalanul! Programra. Ennek eredményeképpen az Emberi Erőforrások Minisztériumától 2 315 360 Ft támogatásban részesült iskolánk 7. osztályának 28 diákja. Ezt az összeget a tervezett programokra, utazási és szállásköltségekre fordíthatjuk. Iskolánk 7. osztályos évfolyama első ízben vesz részt a HATÁRTALANUL!- program keretében erdélyi tanulmányúton.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által meghirdetett Tanulmányi Kirándulás Hetedikeseknek című pályázat célja külhoni, magyarok által lakott területek felkeresése, megismerése, kapcsolatok kialakítása ott élő tanulókkal.
Kísérő tanárok: Diénes Melinda, Rojtos Norbert, Csonka Mónika és Szűcs Zsuzsanna pedagógusok. Az utazásra 2019.október 7-11. között kerül sor.
A projekt megvalósításáról (programok, útiterv, képek stb.) honlapunkon folyamatosan tájékoztatunk.
Pályázati projektünk címe: Túrázás, népi kultúra és történelmi séták Erdély szívében.
Diénes Melinda, a 7. osztály osztályfőnöke, projektvezető

VISSZA A FŐOLDALRA