Határtalanul- Erdélyben

Határtalanul- Erdélyben járnak hetedikes diákjaink
Október hetedike és tizenegyedike között erdélyi kiránduláson vesznek részt hetedikeseink és kísérőtanáraik a sikeres Határtalanul-pályázat jóvoltából. Az élménydús napokon a következő helyszíneken jártak már a résztvevők: Nagyvárad, Körösfő, Kalotaszentkirály, Székelyjó-vízesés, Magyargyerőmonostor. A gyerekek programjai között szerepelt már táncház, szekerezés, tisztaszoba megtekintése Kovács Réka, hetedik osztályos tanulónk családjánál és iskolalátogatás is.
A szerdai és csütörtöki napokon az az alábbi helyeken jártak a kirándulók: Kolozsvár, Tordai sóbánya, Tordai hasadék, Torockó (Néprajzi múzeum és Unitárius templom), Torockószentgyörgy (és Székelykő), Nagyenyed, Gyulafehérvár. Élménybeszámoló és még több fotó hamarosan! Köszönjük a fotókat Rojtos Norbert, igazgató úrnak! Képek a galériában!