3. helyezés az országos angol projektversenyen

🇬🇧 A Hebe Kft. által meghirdetett „Christmas is All Around” elnevezésű projektversenyen iskolánk 13 tanulója vett részt. 1 fő egyénileg,12 fő pedig csoportosan vállalta a megmérettetést. A verseny érdekes feladatain keresztül a tanulók közelebbről is megismerhették a brit karácsonyi szokásokat, hagyományokat és sok új, értékes információval gazdagodhattak a témával kapcsolatban.
🇬🇧 Helyezéseink:
Berki Barnabás (5.o.) – 3.helyezés (A1-szint) 🥉
Krámli Fruzsina, Kulcsár Dalma (4.o.) – 3.helyezés (A0-szint)
Bácsi Liliána, Szelindi Szófia (5.o.) – 8.helyezés (A1-szint)
Batyki Szofi, Boldizsár Lara, Egri Borbála (4.o.) – 12.helyezés (A0 – szint)
Kelecsényi Léna, Korponai Gréta, Lelkes Nóra (4.o.) – 23.helyezés (A0-szint)
Batyki Blanka, Németh Dorina (6.o.) – 25.helyezés (A2-szint)
Felkészítő tanár: Kerek Marianna.
👏Szívből gratulálunk!