„Aranyeső” a IX. Országos Zsoltáréneklő Versenyen 🏆

🎶🙏7 iskola 185 diákja vett részt a kilencedik alkalommal megrendezett Országos Zsoltáréneklő Versenyünkön október 27-én. A zsűri (Farsang-Törös Krisztina, Müller Anita, Veresné Petrőcz Mária) tizenhét produkciónak adott kiemelt arany minősítést; ebből ötöt a mi iskolánk tanulóinak/csoportjainak! A versenyzőknek egy-egy zsoltárt, valamint népdalokat is elő kellett adnia az őszi szünet előtti megmérettetésen.
🎵Résztvevő iskolák:
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium (Budapest), Balatonfüredi Református Általános Iskola és Óvoda, Biai Gáspár Református Általános Iskola és Szőlőszem Óvoda (Biatorbágy), Csopaki Református Általános Iskola, Endrődi Sándor Református Általános Iskola és Kézilabda- Utánpótlásközpont (Alsóörs), Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (Kaposvár), Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola (Veszprém)
🎵A verseny szünetében a résztvevők városnéző kisvonatozáson vettek részt, majd az eredményhirdetésen mindenkit értékes könyvjutalmakkal és oklevelekkel jutalmazott a zsűri.
👏Szívből gratulálunk! Szeretettel várjuk a versenyzőket a következő tanévben is!
🎵Tanulóink felkészítő pedagógusai: Bíró Bernadett (1-8.osztály), valamint Csonka Mónika (2.osztály)
🎵Tanulóink eredményei:

Kiemelt arany minősítés: 🏆
Vargyay Réka (II.kcs.), Krámli Fruzsina (II.kcs.), Bari Boglárka (IV. kcs.), 4.osztályos csoport (Batyki Szofi, Boldizsár Alina Lara, Brózs Alíz, Bruckner Veronika, Cseh Zsuzsanna, Kelecsényi Léna, Krámli Fruzsina, Kulcsár Dalma, Lelkes Nóra, Ujhelyi Róza), 6.osztályos csoport (Ács Dorottya, Böcskei Boglárka, Gaál Etelka Rózsa, Németh Dorina, Németh Lili, Simon Lili Eszter, Bruckner Mária, Rosta Viktória)
Arany minősítés: 🥇
I.kcs.: Lelkes Júlia, Kovács Emma Réka
II.kcs.: Ujvárosi Lilianna, Brózs Alíz, Kiss Levente Ákos, Ujhelyi Róza, Kulcsár Dalma, Batyki Szofi
III.kcs.: Farsang Eszter, Szűts Lilla, Gaál Etelka Rózsa, Németh Lili, Bruckner Mária
IV.kcs.: Cullen Holly Irene, Korponai Regina, Kardos Tünde, Hőbe László
Alsós csoportok: 2. osztályos csoport (Lelkes Júlia, Kovács Emma Réka, Földváry Karola, Strausz Ella Emili, Sándor Nóra, Rácz Lili, Rojtos Anna), 3. osztály csoport: Ujvárosi Lilianna, Vargyay Réka, Őz Enikő, Németh Ilona)
Felsős csoportok: 5. osztály lányok (Farsang Eszter, Marton Johanna, Mucsi Johanna, Örkényi Nóra Viktória, Székely Kata Eszter, Szekeres Szonja, Szekeres Leila, Szelindi Szófia, Szűts Lilla), 5. osztály fiúk (Kiss-Takács Imre, Gondos Gergely, Hőbe Zoltán), 7. osztályos csoport (Balázs Dorottya, Bari Boglárka, Cullen Holly Ierne, Hőbe László), 8. osztályos csoport (Kardos Tünde, Korponai Regina, Kósa Johanna, Maslej Ema Margareta, Rosta Boglárka, Tuza Zsófia, Debreczeny Dorka Fanni, Sólyom Natália)
Ezüst minősítés: 🥈
Kiss-Takács János (II.kcs.), Cseh Zsuzsanna (II.kcs.)
Válogatás a verseny EGYÉNI ÉS CSOPORTOS PRODUKCIÓIBÓL IDE KATTINTVA ÉRHETŐ EL.
A FÜRED TV felvétele itt érhető el:

Képek a GALÉRIÁBAN.